Најплатениот светски модел на плажа со уште позгодната пријателка

24 август, 2020
fdgdf


Станува збор за Кендал Џенер (24), која со приход од скоро 30 милиони долари „избега“ со нејзината позната пријателка Хејли Бибер (23), сопруга на Џастин Бибер (26). Пријателките биле фотографирани на плажа во Малибу, пред куќата изнајмена од семејството Кардашијан-Џенер.


Имено, судејќи според коментарите на многумина, Хејли има далеку подобро тело, или така вели посилниот пол. Но, меѓу нив не постои љубомора, а пријателството трае од нивни десет години.ж

escort - Korsan taksi