Три ужасни случаи на малолетничко злоставување во еден ден!

24 август, 2020
ththt


Првиот застрашувачки случај на сексуална злоупотреба на девојче се случи во Баново Поље кај Богатиќ, кога мажот Н.М. од Баново Поље ја бакна својата малолетна поќерка. Осомничен е дека тој ја нападнал девојката во автомобилот кога оделе да пливаат во „бањата“. – Девојчето рече дека нејзиниот очув и удрил шлаканица и ја принудил да се пресели на задното седиште, каде ја бакнал. Девојчето побегнало само кога нејзиниот очув заспал, ја повикала мајка и и раскажала што се случило – вели извор од „Блиц“ кој е запознаен со случајот.

Know the warning signs of child sexual abuse | Edward-Elmhurst Health

Паралелно со откривањето на овој застрашувачки случај, полицијата на Ниш го уапси Н.С. (48) од Ниш за незаконски сексуални дејствија против 12-годишно девојче. Се сомнева дека тој стапил во контакт со девојчето пред два месеци, според првите претпоставки, приближувајќи се кон неа на улица, по што тие почнале да се гледаат.
Тој и ’кажал на девојката за сексуалните односи и ја покажа својата порнографска содржина преку својот мобилен телефон. Тие немале сексуални односи, но тој ги допирал гениталиите на девојчето.

The hidden horror of sexual assault - Barbados Today

Во Ниш полицијата ја уапси Б.J. (48) од село во околината на Алексинац поради сомневање дека во текот на две години ја изнајмувала својата тринаесетгодишна ќерка на мажи што ги знаела за проституција. Таа е осомничена за трговија со луѓе, а под сомнение дека го сториле истото дело, четворица „клиенти“ К.М. (26), С.С. (57), П.А. (30) и Н.Ш. (46).

Мајката на девојчето и четворицата мажи осомничени дека имаат сексуални односи со неа, беа уапсени, а по сослушувањето во Вишото јавно обвинителство и судија на претходна постапка, беа притворени до 30 дена, под сомнение дека сториле кривично дело трговија со луѓе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris