Руската убавица не помина незабележано во фустанот во стилот на 90-тите

24 август, 2020
sdfsdfsdfsdfsd

Иако е преокупирана со добротворни работи, Ирина секогаш наоѓа време на прошетка со својата ќерка со Леа Де Сеин, која ја доби со својот поранешен партнер Бредли Купер, и таа никогаш не поминува незабележано. Така беше во една од нејзините последни прошетки низ улиците на Њујорк за кои избра долг фустан во стилот на 90-тите со шлиц што даде поглед на нејзините долги нозе.

Irina Shayk serves a chic 90s look in black and white as she takes ...

Одгледувањето на 3-годишно девојче Леа Де Син е приоритет на Ирина и Бредли, па тие работат на нивната пријателска врска, откако раскинаа во 2019 година, по шпекулациите за неговата афера со пејачката Лејди Гага, со кого го снимаше филмот „Ѕвездата е родена“. Обајцата негираа каква било врска освен пријателската, но врската на Бредли и Ирина сè уште не го преживеа ваквиот притисок.

90s chic: The 34-year-old donned a sleeveless black ankle-length button-down dress, which was open at the thigh, flashing her toned legs

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris