“6 месеци сум без секс”- Се плашам дека тоа ќе се одрази на мојата професија”, призна познатата Порно Ѕвезда…

7 август, 20200
рајли

Популарната ѕвезда од филмовите за возрасни, Рајли Рид, им открила на своите следбеници на Инстаграм дека заради карантинот немала никаков интимен контакт веќе шест месеци.

Оваа 29 годишна девојка која признава дека нема момче се пожалила дека сама го поминува времето во карантин и дека за тоа време не се бакнала со никого.

Она што најмногу ја загрижува е враќањето на старата работа…

“Како почна карантинот, така престанав да снимам филмови, а бидејќи немам момче, немав прилика да бидам интимна со некого. Исто така, чувствувам емоционален притисок заради враќањето на работа, бидејќи не сакам следното момче кое ќе го бакнам да го бакнам само заради работата, туку сакам да биде некој кого навистина ќе сакам да го бакнам. Сакам да го ценам и тој да ме цени мене”, кажала Рајли.

Таа на социјалните мрежи споделила провокативна фотографија со опис “Ставете лајк ако сакате да ме бакнете”.

View this post on Instagram

I’m 29 today does this mean I’m a milf?

A post shared by Riley Reid (@titsoutkickedout) on

Судејќи по бројот на лајкови, кои се повеќе од 800 илјади и по коментарите, се чини дека не и недостасува понуда за бакнеж.

Но ова не е прв пат Рајли да се пожали на неуспех поврзан со момчињата и врските.

Во едно искрено интервју од пред една година, таа рекла дека има проблем да најде некој кој е заинтересиран да биде со неа заради неа самата.

View this post on Instagram

This the only protection I use.

A post shared by Riley Reid (@titsoutkickedout) on

“Мажите сакаат да бидат со мене само затоа што сум позната порно ѕвезда и тешко е да се најде некоја интересна како што сум јас. Некои уште на третиот состанок ми зборуваат како ќе ме натераат да престанам да снимам филмови за возрасни. Навистина ми е дегутантно некој да ме присилува да дадам отказ од работата која ја сакам”, искрена е Рајли.

Ѕвездата вели дека таквите искуства ја обесхрабруваат дека некогаш ќе има нормална врска и дека често се чувствува тажно и осамено.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi