Адел е непрепознатлива на новите фотографии, а нејзините обожаватели се воодушевени од нејзината линија

2 август, 20200
ea9499cf-cdad-46c2-9a0c-f166101e9a98

Адел продолжува да го покажува својата неудамнешна витка става на Инстаграм во објавата посветена на својата колешка Бијонсе и нејзиниот последен визуелен албум „Black is King“.

„Ти благодарам кралице што секогаш нè правиш да се чувствуваме сакани преку твојата уметност“, напишала Адел веднаш до фотографијата за која добила повеќе од 3 милиони лајкови за помалку од 12 часа.

„И ти си кралица“, „Изгледаш фантастично“, напишаа нејзините обожаватели, а многумина беа полни со пофалби и за нејзината нова фризура. Бројни обожаватели на 32-годишната пејачка исто така кажуваат како таа изгледа непрепознатливо. Таа во последните 4 години изгуби скоро 50 килограми, а нејзината трансформација веќе некое време е главна тема на социјалните медиуми.

PERTH, AUSTRALIA – FEBRUARY 28: Adele performs at Domain Stadium on February 28, 2017 in Perth, Australia. (Photo by Paul Kane/Getty Images)

Пред неколку месеци, нејзиниот поранешен личен тренер ја бранеше пишувајќи дека Адел не ослабнала за да ги натера другите да се чувствуваат подобро, туку се подобрила единствено заради себе и семејството.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris