Анастасија Ражнатовиќ е шеста по ред МИЛИОНЕРКА во Србија

12 јуни, 20200
јхк

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ стана шеста личност од Србија која ја следат над милион луѓе на социјалната мрежа Инстаграм.

Бидејќи има само 22 години, таа е најмладата „милионерка на инстаграм“ кај нас.

Помладата сестра на Веjко Ражнатовиќ отвори профил на инстаграм во 2012 година и достигна милионска фигура за само осум години, „поминувајќи“ ја нејзината мајка, една од најголемите sвезди на сцената, која ја следат 112 илјади луѓе помалку.

За Анастасија се пишуваше во последниве денови затоа што, како тетка, присуствуваше на забава организирана од Цеца во нејзината вила во Дедиње по повод раѓањето на нејзиниот внук Жељко. Меѓу познатите гости на прославата се најде и лице заразено со вирусот корона, така што беше тестирано целото семејство Ражнатовиќ. Иако првото тестирање беше негативно, наскоро се дозна дека Цеца и Вељко се заразени со ковид – 19, додека резултатите на Анастасија биле негативни.

Наодите на Богдана Ражнатовиќ, сопругата на Вељко, како и на нивното новороденче сè уште се чекаат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris