Ангелот на Victoria’s secret во живо изгледа сосема поинаку: Манекенката фотографирана без шминка на лицето

31 декември, 2020
elsa-hosk-3-830x0

Шведската манекенка и Ангел на Викторија, Елса Хоск (32) беше фотографирана со огромен труднички стомак додека одеше по ридовите над Лос Анџелес со нејзиниот партнер Том Дали.

Имено, 32-годишната убавица во оваа прилика носеше сив дуксер, црни хеланки и бели патики, а изгледаше значително поразлично отколку во ревиите на „Victoria’s secret“, додека некои фанови велат дека не е препознатлива.

Елза ја врза косата во пунџа и немаше трошка шминка на лицето, а кога ја соблече заштитната маска направи чудни изрази на лицето затоа што најверојатно се умори од искачување на ридот, па фановите се изненадија и рекоа дека во живо е сосема поинаква.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber