Била во врска со партнерот 8 години, а тогаш некој им тропнал на вратата и дознала дека се е ЛАГА

19 август, 2020
Annotation 2020-07-21 202552

После оваа случка, жената потполно ја изгуби довербата во луѓето

Очајната жена го откри скандалозниот начин на кој дознала дека нејзиниот партнер ја мами.

Жената, која сакаше да остане анонимна , го запознала својот дечко кога имала 25 години и се било совршено, тоа траело девет месеци, кога тој и признал дека шест месеци порано спиел со својата поранешна девојка, пишува Mirror. Таа тоа му го опростила после некое време и следните  8 години биле во среќна врска, но тогаш се се сменило…

Една ноќ, неа и нејзиниот дечко ги разбудило силно тропање на вратата, но откога тие ја игнорирале оваа бука, тропањето престанало, а тие се вратиле во кревет.

Следното утро дечкото и рекол дека знае кој тропал на вратата  и дека тоа била неговата поранешна девојка, која сакала тој да и исплати дел од парите  за станот кој порано тие заедно го делеле.

Жената се посомневала  дека поранешната девојка се вратила после осум години заради тоа и почнала да го испрашува, за на крај тој да и ја каже вистината.

Дури после многу притискање, тој и признал дека цело време скришно се гледал со својата поранешна девојка. И не само тоа, таа дознала дека тој не ја ни прекинал врската со поранешната, пред да започнат тие да се гледаат и дека сите осум години нивната врска била една голема лага.

После ова, веднаш го напуштила.

Но, после неколку месеци стапила во контакт со жената со која ја изневерил и дознала дека нејзиниот партнер водел буквално ист живот со двете, а тие не знаеле една за друга.

Несреќната жена признала дека од тогаш има пострауматски синдром и дека и понатаму не можела да влезе во некоја сериозна врска, заради проблемот со изгубената доверба.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris