Бионсе објави трејлер за новиот филм “ Black is King”

29 јуни, 20200
bionce

Бионсе, една од најпознатите музички ѕвезди во светот, објави трејлер за нејзиниот филм “ Black is King”  кој ќе биде достапен на Дизни + стриминг сервис од 31 јули.

Филмот е базиран на музиката од филмот “The Lion King”, во кој минатата година, Бионсе даваше глас на  Nail, а пејачката на тоа се потпишува како сценарист, родител и продуцент.

Исечоците од сцената може да ја видат само визуелно искусни. Во трејлерот, освен Бионсе се појавува и нејзиниот сопруг Џеј Зи и децата Блу, Ајви, Руми, и Сер.

Во филмот се преиспитува лекцијата од “The Lion King” дека “денешните млади кралеви и кралици се во потрага за својата круна”- изјави Бионсе.

Вестите за овој филм стигаат после информацијата дека Бионсе е во преговори за 80 милиони долари и да направи уште три филма за Дизни по успехот со “The Lion King”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris