Блесна на Инстаграм: Ева Лонгорија (45) предизвика големо внимание со фотографија во костум за капење! (ФОТО)

9 август, 2020
eva

Актерката Ева Лонгорија (45) го роди своето прво дете пред две години, а потоа работеше напорно на фигурата. Оваа фотографија јасно ги покажува резултатите од таа напорна работа.

Откако таа ја објави фотографијата, коментарите не престанаа да се нижат. Нејзините следбеници беа воодушевени од нејзиниот изглед, а па овој пост многу брзо доби над 150 илјади лајкови.

View this post on Instagram

Fun in the sun 🌞

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

  „Таа изгледа одлично, дури и подобро отколку кога беше девојка“, е само еден од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris