БОГДАНА РАЖНАТОВИЌ ДВА МЕСЕЦИ ПО ПОРОДУВАЊЕТО СО РАМЕН СТОМАК! Еве како сопругата на Вејко се спаси од вишокот килограми

28 август, 2020
302637_bogdana-raznatovic_ff

Кога на социјалните мрежи се појави фотографија од Веjко Ражнатовиќ и неговата сопруга на прошетка, имаше многу прашања од страна на девојките за нејзината фигура, само два месеци по породувањето.

Добро е познато дека не е лесно да се врати во форма по породувањето – покрај обврските на бебето и дома, голем број на мајки едвај можат да размислат за себе, а има фактори како што се генетиката, несоницата, стресот … Затоа на многумина им требаат месеци, па дури и години да го вратат телото во претходната состојба.

Богдана Ражнатовиќ, сепак, ги надмина сите пречки и само два месеци откако го роди синот Жеjко, го видовме нејзиниот рамен стомак и беспрекорна фигура на Инстаграм. Како го стори тоа?

<p><br />
Kada je na društvenim mrežama osvanula fotografija Veljka Ražnatovića i njegove supruge u šetnji, među damama je zavladalo opšte oduševljenje njenom figurom samo dva meseca posle porođaja</p>

Снаата на Светлана Цеца Ражнатовиќ не се огласи во оваа пригода, а многумина, со оглед на нејзиното искуство во кошарката, веруваа дека таа брзо се вратила на физички активности. Се испостави дека е вистина – видео на Богдана се појави на социјалната мрежа Инстаграм за време на тренингот, па дури и првиот поглед на овие вежби, покажува која е нејзината тајна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris