,,Памтете ме по добро”: Тој се збогува на Фејсбук, а потоа ја уби жената за која ја остави сопругата!

28 август, 2020
zuhdija-dcensored-830x0 (1)

Жртвата претходно беше во емотивна врска со убиецот * Таа одби повторно да бидеме заедно* Убиецот остави проштална порака и отиде во крвав поход


Зухдија Д. (43) од Бушим, кој синоќа околу 1:30 часот ја уби својата три години постара поранешна партнерка со автоматска пушка, по што се осуди себе, планирал кривично дело.

Убиецот напишал шокантна порака, „Запомни ме за добро“, пред да започне со крвава кампања. Тој ја објави пораката, заедно со својата фотографија, на својот Фејсбук профил, пишува Аваз.

Како што објави Аваз, Зухдија ја осуди 46-годишната, со која претходно беше во врска, на нејзиниот праг на улицата Неркеза Смајлагиша на Бихаќ.

Užas u Bihaću: Zuhdija oduzeo život bivšoj djevojci, pa presudio sebi!  Prije zločina stavio sliku profila s njom i napisao bolestan status! |  Ekskluziva.ba

Извор близок до истрагата откри дека сè засега укажува на тоа дека станува збор за кривично дело поради страст.

– Несреќната жена го напушти неодамна, очигледно не можеше да издржи. Зуддија се обиде на секој начин да се помири со својата сакана, поради што ја остави сопругата. Ја бркаше, доаѓаше пред куќата, се јавуваше по телефон, но таа дури и не сакаше да го слушне, а во меѓувреме таа најде нов партнер – рече изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris