БОМБА ОД МИЛЕНКО НЕДЕЛКОВСКИ: Дали денес имало 550 новозаболени лица од Корона во Македонија?

13 јуни, 20200
milenko

Што сакаше Миленко да каже со неговиот пост? Има информација ? Кријат од јавноста? Фингираат бројки за да има избори? Дали знаеме што се случува во државава воопшто???

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris