Браќата на Ријана во надеж дека тој ќе биде нивниот зет. Еве што правеле заедно на Барбадос!

20 јули, 20200
дсдсдсддсдсдс

Дрејк предизвика неколку гласини на социјалните медиуми кога беше снимен како шеташе ноќе во Барбадос, што е родната земја на Ријана! Многумина го задеваа раперот шегувајќи се дека ја бара таму. Но, не помина долго време, фотографиите на Дрејк со семејството на Ријана, кои позираат заедно среќно, се појавија на Интернет, а фановите почнаа сериозно да ги сфаќаат овие знаци.

Сега, еден инсајдер тврди дека знае што всушност Дрејк правел таму во тоа време. Дали тој навистина се обидуваше да се врати во својот поранешен дом и дружење со семејството? Како што се испоставува, тој бил во Барбадос за работни цели! Изворот му кажува на Холивуд Лајф дека Дрејк и неговата екипа летале кон Барбадос на неговиот нов приватен авион затоа што тие се таму една недела за да снимаат музичко видео. Тој пристигна на 11 јули, што беше првиот ден кога Барбадос го отвори својот аеродром за меѓународните посетители, по долго заклучување поради пандемијата “.


Конечно, изворот зборуваше и за односот на Дрејк со семејството на Ријана, велејќи дека ‘Дрејк се дружел со двајцата браќа на Ријана (Рири Фенти и Рајад Фенти) преку неа и тие сè уште се во добри односи со него. Тие всушност се и големи љубители на неговата музика и би сакале да ја видат нивната сестра да се смири со него. Сите сè уште прават шеги за тоа дека еден ден ќе биде нивни зет. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris