Бремена?! Кардашијан објави фотографии во бикини па сите се загледаа во нејзиниот стомак (ФОТО)

28 декември, 2020
1590923815102-kortni-kardasijan-830x0

– Дали некој друг го гледа трудничкиот стомак или јас полудувам? – е еден од коментарите

Реалити sвездата Кортни Кардашијан (41) го покажа своето тело во бикини, а многумина коментираат дека Кортни е бремена.

Кардашијан беше фотографирана од глава до пети во огледало во минијатурно бикини, а на својот Instagram профил објави провокативни кадри.

Иако има завидна линија и посакувано тело, многумина забележаа дека стомакот на Кортни е малку испакнат, па прашаа дали е бремена.

„Дали некој друг гледа труднички стомак или јас полудувам?”, “Дали си бремена?”, “Таа изгледа како да е бремена”, “Изгледаш одлично како и секогаш”, се некои од коментарите под објавата на Кортни.

Некои пишуваат дека станува збор за стари фотографии кога Кардашијан имала прекумерна тежина, додека некои се убедени дека сепак е бремена.

Да потсетиме, сестрите Кардашијан-Џенер немаа голема Божиќна забава оваа година, но тие го прославија и овој празник во одличен стил за време на пандемијата на корона вирусот. Се собраа на семејна прослава и за нивните стајлинзи искешираа вртоглава цифра.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber