ЦЕЦА ЈА ОТВОРИ ВРАТАТА ОД СПАЛНАТА СОБА НА ЖЕЉКО: На грбот ангелски крилја, извезени ИНИЦИЈАЛИ насекаде! Сè во детали (ВИДЕО)

25 август, 2020
zeljko

Светлана Цеца Ражнатовиќ објави видео на својот Инстаграм профил каде ја покажа спална соба на Жељко.

Цеца сега покажа како изгледа креветчето на Жељко, но и неговите работи, кои се специјално направени токму за него.

Жељко спие на постелината на која е изввезена неговата буква, на грбот има ангелски крилја, а на капачето има и буква „Ž“. Се чини дека Жеjко не е баш како сите други деца и дека сè е посебно осмислено и прилагодено за него.

escort - Korsan taksi