„ДАЛИ Е ТОА НОРМАЛНО ПОСЛЕ ОРГАЗАМ“? “: Таа се пожали на необичната реакција на нејзиното момче во кревет, но не го очекуваше ова

25 август, 2020
placenje posle seks

Експертот објаснува дека солзите на нејзиниот партнер во овој случај не се израз на тага и дека навистина нема причина за паника

Нејзиното момче плаче секој пат после оргазмот. На почетокот и  било слатко, но потоа почнало да ја иритира ужасно. Тој има 32 години, а таа има 27 години. Двојката одлично се согласува и многу ретко се расправа. Нивниот сексуален однос е исто така одличен, но изгледа како него да не му е затоа што плаче секој пат после оргазмот.

„Живеевме со неговите родители некое време, но сега се преселивме во заеднички дом. Мислев дека работите ќе се променат кога ќе започнеме редовно да имаме секс, но работите сега се полоши од порано. Што се случува со него? “, Праша читателка на британскиот„ The Sun“.

„Тој не плаче затоа што е тажен“

Искусен советник и колумнист на споменатиот таблоид и објасни на загрижената жена дека солзите на нејзиниот партнер во овој случај не се израз на тага и дека навистина нема причина за паника.

„Тој не плаче затоа што е тажен, сосема спротивно. Тоа е природна реакција на неговото тело на интензивното физичко и сексуално задоволство што тој го доживеал. За време на сексот и за време на оргазмот, хормоните се акумулираат и потоа се ослободуваат нагло. Можеби се чувствува немоќен пред своите емоции. Ако ви пречи, различни позиции можат да го олеснат интензитетот на оргазмот “, одговори Деидер Сандерс.

escort - Korsan taksi