Cтана позната по дизајнираната вагина од 14.400 евра, а сега оди чекор понапред и сè е полошо

8 август, 20200
Annotation 2020-08-08 141730

Ѕвездата Мари, односно Стар Делгуидис, е британска старлета која во еден момент ја претера толку многу со силикон и процедури што не можеше да седи на задникот, а за време на изолацијата сфатила една многу важна работа за неа – сака да биде Брац кукла.

Ѕвездата Мари (33), старлета од Велика Британија, во последните десет години имаше стотици операции и со задоволство зборуваше за нив.

Прашањето е колку пари отидоа под ножот заедно со неа, затоа што и таа не знае. Се здоби со популарност кога зборуваше отворено за комплицираното барање на зголемување на задникот и редизајн на вагината. Сепак, крајниот резултат беше да не може да седи нормално.

Стар сега се врати со нова идеја и нов идол, а тоа е кукла од Братц. Како што вели, таа ги извадила силиконите од задникот, го спуштила челото, го оперирала лицето и усните, а ја чекаат уште операции. Во видеото на почетокот на текстот, погледнете како изгледа сега Стар.

Развојната патека на старлетата од грдото пајче до пластичен лебед, видете во видеото подолу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris