ДАЛИ ЈА ТУЖЕЛ СЕВЕРИНА ИЛИ НЕ? Милан Поповиќ откри која е ПРАВАТА вистина!

30 септември, 2020
северниче

Милан Поповиќ, поранешниот партнер на Северина Којиќ, по приказната објави дека пејачката не плаќа алиментација за нејзиниот син Александар и дека тој покренал тужба против неа.


Милан рече дека тоа не е вистина, ниту пак дека со него контактирале нејзините адвокати поради наводно тешката финансиска состојба во која се наоѓа пејачката.

„Не е точно дека поднесов тужба против Северина Којиќ за неплаќање алиментација, ниту е точно дека нејзините адвокати ме контактирале и ме известиле дека Северина Којиќ не плаќала алиментација поради тешката ситуација“, рече Поповиќ ставајќи крај на шпекулациите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris