Денес никој не може да замисли дека биле пар: Мила Кунис беше во врска од 9 години пред Ештон со овој актер

16 август, 2020
јкјк

Актерката Мила Кунис денес е во брак со Ештон Качер. Иако се запознаа како деца на сетот на популарната серија „Среќни седумдесетти“, што ги направи познати, Мила и Ештон се заљубија дури во 2012 година по неговиот развод од актерката Деми Мур.

Двојката денес има две деца, а нивната интимност ја крие како нозе на змија.

Сепак, кога пристигна во Холивуд, убавата Мила се забавуваше со поранешната тинејџерска sвезда Мекаули Калкин, со кого помина вкупно 9 години.

Мила се запозна со ѕвездата на филмовите „Сами во куќата“ во 2002 година, па дури и тогаш ја имаше истата практика како и со Ештон – никогаш не зборуваше за деталите за љубовната врска. „Тешко е, но јас ќе го заштитам мојот приватен живот колку што можам, дури и ако умрам обидувајќи се“, рече таа во интервјуто во тоа време.

Во јануари 2011 година, распадот беше потврден со кратка изјава „како беше неизбежно, но дека парот остана на пријателски средби“.

Сепак, актерката подоцна зборуваше за причините за раскинување со ѕвездата, кои веќе имаа проблеми со зависноста за време на нивната врска, поради што тој не беше пожелен во Холивуд, и покрај фактот дека сите предвидуваа светла филмска иднина за него.

View this post on Instagram

I just farted.

A post shared by Macaulay 'Instagram' Culkin (@culkamania) on

Јас зафркнав. Бев ужасна во дваесеттите години и ќе го признаам тоа, иако ми требаше многу време. Ужасно е како го сторив тоа. Си реков – сега дека сум соло, мора да се пронајдам и да започнам да бидам човечко суштество “, рече Мила и таа не навлезе во деталите за тоа што точно и’ направи на Меколи.

Растевме заедно затоа што се запознавме рано, а тоа првично беше долга врска. Живеев во Лос Анџелес, а тој живеел во Њујорк. Тој беше мојата карпа и тоа е сè што треба да знаете “, рече и актерката во една прилика.

Мила наскоро сфати дека таа и Ештон не се само пријатели, а долго време се шпекулира дека актерот ја изневерувал својата тогашна сопруга Деми со колешка, а тој самиот неколку пати го негирал тоа.

Калкин, од друга страна, е во врска со неговата колешка Бренда Сонг од 2017 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris