Додека Георгина пружа алишта на јахтата, Роналдо позира и ‘фаќа’ боја …

19 август, 2020
Annotation 2020-08-19 123001

Мислев дека на ваквите ѕвезди помошнички им ги вршат домашни работи. Девојче, секоја чест. Не можам да верувам , се само некои од коментарите на Твитер

Фудбалерот Кристијано Роналдо (35) и неговата вереница Георгина Родригез (26) во моментов уживаат на луксузна јахта во Сен Тропе, Франција. Овој пат манекенката не позираше облечена со скапа торба во рака, но беше фатена на палубата додека простира алишта. Нејзиниот партнер за тоа време ужива да го покажува совршено извајаното торзо.

Бројни следбеници биле шокирани кога ја виделе Георгина како ја извршува домашната работа, а некои коментирале дека благодарение на овие фотографии, тие промениле мислење за неа.

– Мислев дека на ваквите ѕвезди помошнички им ги вршат домашни работи. Девојче, секоја чест – се само некои од коментарите на Твитер.

Двојката е во врска веќе три и пол години, а тие честопати се частат со скапи работи и патувања. Георгина често ги известува своите следбеници на Инстаграм за тоа. Тој објавува фотографии на кои позира покрај плажа, базен, на брод, веднаш до авион … Фудбалерот беше исклучително романтичен пред неколку дена, па затоа напиша под фотографијата на својот свршеничка:

*PREMIUM EXCLUSIVE* Cristiano Ronaldo and his girlfriend Georgina Rodriguez soak up the sun on a superyacht in St Tropez

– Во овие очи е љубовта на мојот живот, најубавата жена на светот … Моја Георгина – рече тој и разнежни многумина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris