Додека нејзината сестра е на мета на јавноста, таа ужива на плажа!

31 јули, 20200
kortni

Кортни Кардашијан последниве денови се фали со секси фотографии во костум за капење и покажува дека и на 42-годишна возраст може да изгледа добро.

Иако таа тврдеше дека се здебелила додека беше карантин, објавите на Инстаграм на Кортни го покажуваат спротивното. „Hi beach“, напиша најстарата Кардашијан сестра во описот на фотографијата на која носи едноделен костум за капење и позира на скали со минијатурна чанта во рацете.

View this post on Instagram

hi beach 👋🏼

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Таа брзо собра повеќе од 1,3 милиони лајкови, но и многу коментари. „Го обожавам овој костим за капење“, „Магепсуваш“, „Совршена си“, пишуваа нејзините следбеници. Сепак, некои се шегуваа со неа и го свртеа вниманието кон нешто друго.

„Каде е плажата?“, „Дали треба да гласам за Канје на следните избори?“ , „Што би можела да носиш во таа мала чанта?“, „Дали ќе ја видиме плажата?“, „Убави скали“, „Баш ја гледам плажата на сликава“, коментираа тие.

Патем, додека Кортни ужива на плажа, нејзината сестра Ким Кардашијан минува низ тешки времиња со сопругот Канје Вест. Според странските медиуми, тој се однесува бизарно и ја објавил својата кандидатура за претседател на САД. Ким е видена како плаче по жестока расправија со него.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris