Додека се зборува за нејзините брачни проблеми, Северина никогаш не изгледала подобро и тоа го покажала во секси бикини

12 август, 20200
severina

Северина ужива на одмор со пријателите, а во моментов е на островот Корчула.

Северина ја продолжува морската авантура, додека редовно ги почестува обожавателите со секси фотографии.

„Летај високо, само еднаш се живее“, напиша пејачката од Сплит. Северина позираше на лулашка во морето, каде ги поминува летото со пријателите, а нејзината совршена фигура ја истакна во секси бикини.

За околу 20 минути, пејачката доби повеќе од 12.600 лајкови и многу комплименти од нејзините следбеници.

Патем, Северина неодамна сними видео во кое е во баде мантил и чипкана долна облека, а музичката позадина беше нејзиниот хит „Далматинка“. Пејачката продолжува да ужива во летниот одмор додека во последните месеци се појавија гласини за нејзините брачни проблеми со сопругот Игор Којиќ.

Игор нема да и се придружи на сопругата на годишниот одмор, а неодамна му го честиташе роденденот на својот Инстаграм, нарекувајќи го љубави.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi