Двојно подебел, и сосема запуштен. Познатиот актер се појави во јавност

19 август, 20200
њфњење


Актерот Метју Пери ја шокираше јавноста со својот изглед по карантинот. Не само што тој целосно го запушти сопствениот изглед, туку и „додаде“ неколку килограми. Деновиве, актерот, популарен по улогата на „Чендлер“ во серијалот „Пријатели“, го слави својот 51 роденден.

matthew perry

Се чини дека тој е задоволен од неговиот изглед, што воопшто не го оптеретува, со оглед дека постојано шета по улиците на Малибу со стуткани маици, разбушавена коса, неизбричени брада и во ’незгодни’ комбинации кои го истакнуваат неговиот стомак. Една од претпоставките беше дека причината за неговото „запоставување“ е разделбата со неговата последна девојка Моли Хурвиц, но странските медиуми пишуваат дека актерот многу брзо ја пребродил.

Иако на прв поглед се чини дека, презаситен од паузата, тој се откажа од себе и од својот изглед, се чини дека актерот во последно време едноставно се предаде на поопуштен изглед. Додека тој ги шета улиците на градот непречено и привлекува внимание со својот изглед, сепак се чини дека тој ќе посвети малку повеќе внимание на својот Инстаграм профил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi