Џенифер Лопез едвај препознатлива: Ги изненади сите со ова издание!

27 декември, 2020
дфгцхбјн


‘Не, не, Џенифер. Не станувај Ким Кардашијан. Имај стил, Џеј Ло, „дали навистина ти треба за да ја продадеш твојата музика“, „всушност, ова ме растажува. Таа е мајка зошто се фотографира така? Отсекогаш мислев дека бар мачку се срами, ако не за себе, тогаш за своите деца’, ова се само дел од критиките што ги доби 51-годишната латино дива Џенифер Лопез на сметка на неодамна објавеното промо видео за нова песна како дел кого позираше целосно гола.

Овој потег на познатата пејачка во тоа време на многумина не им се допадна, па ја критикуваа дека ваквото издание воопшто не е погодно за мајка. Дали се водела од овие коментари при изборот на нејзината последна облека или Џеј Ло решила да направи стилски пресврт, не знаеме, но дека не изненади со нејзината комбинација облека од најновите фотографии – сигурно.

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber