Џенифер сепак и пружи рака за смирување на Анџелина Џоли! Малку жени би реагирале како Анџелина и Џенифер во оваа ситуација!

12 август, 20200
Annotation 2020-08-11 231324

Додека сите овие години се пишуваа за тоа како Џенифер Анистон и Анџелина Џоли не можат да поднсат една со друга, најновите информации за најпознатото љубовно трио во историјата тврдат поинаку. Имено, Анџелина претходно тврдеше дека не е виновна за распадот на бракот на Џенифер и Бред и дека Бред не ја изневерувал Џенифер со неа. „Никогаш не би можела да бидам со оженет човек откако го гледав татко ми како ја изневерува мајка ми и колку мајка ми страда поради тоа“, рече еднаш Анџелина.

Имено, откако Бред и Анџелина завршија во врска многу брзо по снимањето на филмот “Mr. and Mrs. Smith”, медиумите веднаш заклучија дека Бред и Анџелина ја започнале својата романса веќе на сетот, иако Бред во тоа време сè уште бил во брак. Но, според најновите информации, воопшто не било така. Анџелина не само што потенцираше дека Бред не ја изневерил Џенифер, туку и чувствувала ужасна почит кон Џенифер, не само како актерка, туку и како личност. Покрај тоа, кога Анџелина се запознала со Бред, таа не знаела многу за неговиот приватен живот освен она што имала можност да го прочита во медиумите. Она што таа знаела е дека ја сака Џенифер и дека Бред и Џенифер не се само љубовници во бракот, туку и најдобри пријатели. Покрај тоа, Анџелина никогаш не ја видела Џенифер во живо, таа само ја запознала во сетот на споменатиот филм и тогаш имале убав муабет, а Џенифер дури изјавила дека Бред е многу возбуден за работењето со Анџелина.  

По разводот на Џенифер и Бред, ниту Џен ниту Анџелина не разговарале многу за тоа што се случило, туку давале кратки изјави, од кои не било можно да се сугерира дека тие се навредувале едни со други. Џенифер сигурно најмногу страдаше во целата приказна, но таа издржа сè, гордо и силно, без да ја сподели својата тага со медиумите, додека Анџелина никогаш не кажа ништо што може да и наштети на Џен. Така, денес можеме слободно да констатираме дека војната меѓу двете актерки ја направија медиумите кои ја искористија ситуацијата во која Анџелина и Џен не зборуваа многу, но како што сега дознаваме, не од омраза, туку сосема спротивно – од голема почит и разбирање. На крајот на краиштата, и Анџелина и Џенифер се исклучително духовни луѓе и навистина ја живеат својата духовност, па не е ни чудо што во ситуација што всушност била болна за сите тие решиле да бидат подобри луѓе отколку да се спуштат и да плукаат едни по други.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi