Ким Кардашијан објави стари фотографии со Кајли Џенер, фановите бесни: Која е оваа девојка?

12 август, 20200
Annotation 2020-08-11 222821

КАЈЛИ Џенер го слави својот 23ти роденден, а Инстаграм е полн со честитки до најмладата светска милијардерка. На честитарите им се придружи и нејзината постара сестра Ким Кардашијан која објави неколку фотографии со нејзината сестра. Како што се очекуваше, фотографиите од детството и раната младост ги вознемирија обожавателите, бидејќи Кајли изгледа сосема поинаку од денес.

Кајли била неколку пати кај пластичен хирург, пред да стане полнолетна, а хејтерите со години пишуваат дека воопшто не изгледа како иста личност.

Тие дури не ја поштедија ни на фотографиите со кои Ким и посака среќен роденден.

„Која е оваа девојка на првите фотографии“, се вели во коментарот што доби повеќе од илјада лајкови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi