Џеси Џеј хоспитализирана на Бадник: Се разбудив целосно глува, имам синдром на Мениер!

28 декември, 2020
цеси

Англиската пејачка Џеси Џеј (32) на социјалните мрежи откри дека неодамна била хоспитализирана поради вртоглавица и губење на слухот на десното уво.

Имено, 32-годишната пејачка на социјалните мрежи откри дека завршила во болницата на 24 декември за католичкиот Бадник поради болеста на Мание.

Мениерот е состојба на внатрешното уво што може да предизвика ненадејна вртоглавица, гадење, губење на слухот и рамнотежа.

„Се разбудив целосно глув во десното уво, не можев да одам исправно“, започна Џеси.

Знам дека многу луѓе страдаат од тоа и многумина од мене ме контактираа за да ми дадат одличен совет, така што молчев со денови, но сега за прв пат можев да зборувам за тоа – додаде пејачката.

„Ова искуство беше многу тешко затоа што имав болка во увото“, додаде Џеси.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber