Џо Манганиело: „Скоро 5 години брак со Софија Вергара докажуваат дека моите инстинкти биле исправни“

20 август, 20200
Annotation 2020-08-20 195025

Џо Манганиело и Софија Вергара ќе ја прослават својата петта годишнина од свадбата во ноември, и иако тој сè уште не планира да ја одбележи оваа годишнина, актерот не се сомнева во чувствата кон неговата сопруга.

‘Сфатив многу брзо дека можам да и верувам и таа многу брзо знаеше дека може да ми верува. И двајцата сме тип на луѓе способни да го стават другиот пред нас. Јас бев во можност да ги ставам нејзините желби пред своите, и таа беше во можност да го стори истото. Кога имате нешто такво, не смеете да го пуштите “, ја пофали неговата сопруга 43-годишниот Манганиело во интервјуто за магазинот„ People “.

По скоро половина деценија, ѕвездата на филмот ‘The Sleepover’, на Нетфликс, кој премиерно ќе се претстави во петок, се чувствува посигурен од кога и да било што направил вистинската одлука кога решил да го помине животот со Софија Вергара.

„Моите инстинкти за неа беа исправни“, вели Манганиело.

Актерот го видел времето поминато во карантин како можност да ја запознае својата сакана со некои од неговите омилени филмови и серии.

„Софија никогаш не ја гледала„ Момците од Медисон “, серија со која бев опседнат ја гледав секоја епизода, така што ја проследивме целата серија заедно. Никогаш не ја гледала ни „Сопранови“, па и реков дека тоа е најголемата серија досега снимена. Па задно ја изгледавме и таа мисли дека е одлична.

„Го обожавам режисерот и продуцент Џон Милиус, па затоа повторно го гледав„ Конан варваринот “, како и филмовите на Дејвид Финчер. И, исто така, гледавме три сезони од серијалот „Транзитивна слава“ кои таа никогаш не ги гледала “, откри славниот актер.

Иако се чинеше дека не станал од својот кауч за време на карантинот, актерот беше доста зафатен.

Покрај тоа што беше многу активен во домашната сала, тој беше вклучен и во собирање пари за непрофитната организација Make-a-Wish America. Тој исто така сними еден куп анимации, а за мистериозниот проект за кој ги сними движењата се огласи и на својот Инстаграм.

View this post on Instagram

And that’s a wrap! …but of what…?

A post shared by JOE MANGANIELLO (@joemanganiello) on

‘Бевме во можност да ги снимаме движењата затоа што бевме доволно меѓусебно оддалечени и сè беше многу безбедно. Знам дека сите не можат да чекаат да се вратат на работа и можам да кажам дека снимањето на анимации е начин да се снимаат огромни проекти за научна фантастика “, вели Манганиело, додавајќи дека смета дека тие го докажале тоа на овој последен проект.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi