Џорџ се согласи да има трето дете само откако Амалина го уцени со развод?

12 декември, 2020
џорџ

Пред неколку месеци, магазинот NW објави сторија за тоа како холивудскиот актер Џорџ Клуни и сопругата Амал се обидуваат да го спасат брак со тоа што имаат ново дете.

Оваа година во медиумите се појавија вести и гласини за нивниот развод, најчесто споменувајќи ја 42-годишната адвокатка која се расправа со нејзиниот 59-годишен сопруг поради неговата неподготвеност да има уште едно дете, покрај тригодишните близнаци Александар и Ела.

Сега, прашањето што сите си го поставуваат, дали Џорџ на крајот се предаде на уцените на неговата подобра половина и се фрли во „работата“ за создавање нов наследник или наследничка?

George Clooney

Амал наводно е подготвена да го напушти ако не и ја исполни големата желба за трето дете, пред нејзиниот биолошки часовник да ‘чукне’.

Таа секогаш сонуваше да има три деца, но кога добија близнаци, Џорџ повторно изгуби интерес да менува валкани пелени. Чекаше цела година за нешто да се промени кај него, но тој беше целосно јасен за тоа колку мрази да менува пелени “, рече тогашниот извор, додавајќи дека двојката живеела одделно неколку месеци пред Џорџ да попушти и да сфати дека не сака да ја изгуби сопругата. .

amal i george clooney

Изворот објаснил како Џорџ и Амал ја вложиле целата своја енергија во зачнување на дете, а Амал е дури и подготвена да претрпи болно медицинско потпомогнато оплодување доколку не успеат природно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit