Екс плејбој зајачица си купи фудбалски клуб! Еве идеја за нашиве спонзоруши и зајачици

4 јуни, 20200
122

Анамарија Продан е назначена за претседател на ФК Херманстад.

По успешната кариера како модел и плејбој зајачица, таа се заинтересира за фудбалот и менаџерската професија. Анамарија ги водела кариерите на неколку играчи, што и била отскочна даска за најголемиот предизвик во нејзината кариера – таа стана претседател на романскиот клуб Херманстад.

Овој клуб ја објави промената на раководството на својот Интернет простор за рекламирање (Фејсбук, Инстаграм, Твитер), а претставена е и атрактивната Анамарија, која им се обрати на фановите во кратко видео.

Анамарија веќе неколку години е во фудбалски води, го печеше занаетот, но сега ја очекува уште пообемна и одговорна работа во системот на елитниот фудбалски клуб.

– Пред само неколку моменти, Херманштад постигна договор со семејството Ригекамп, кој ќе биде присутен во клубот како финансиска и спортска поддршка. Нашиот клуб ја крева организацијата на повисоко ниво, со акцент на долгорочните планови. Овој ден го славиме како нов роденден, што ќе му даде на клубот нова вредност. Среќни сме што Анамарија Продан Регекамп е нашиот нов инвеститор – велат од Херманстад.

View this post on Instagram

#morning ❤️❤️❤️🍀

A post shared by Anamaria Prodan Reghecampf (@anamariaprodanreghecampf) on

View this post on Instagram

#me❤️

A post shared by Anamaria Prodan Reghecampf (@anamariaprodanreghecampf) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris