Ексклузивни кадри од 42-от роденден на Карлеуша: Сè е во знакот на Ј.К., само да ги видите тортата и масата! Oваа жена знае само за ЛУКСУЗ

18 август, 2020
jk b

Погледнете ја прославата на славната пејачка во нејзиниот нов дом во Сењак, што се случи во понеделникот вечерта

Во нејзиниот нов дом во Сењак, Јелена Карлеуша направи роденденска забава по повод 42-от роденден. Бројни познати личности дојдоа на прославата, од Наташа Беквалац, Дара Бубамара, Мира Шокиќ, Соња Вуксановиќ …

Она што може да се каже е дека беше гламурозно. Сè беше во знак на J.К., а славничката се погрижи за сè, од украсувањето на самиот простор, до храна и пијалок.Се сервираа коктели, трпезата беше богата, а роденденската торта изгледаше моќно.

Славната личност носеше бел секси и елегантен фустан, искомбиниран со скап накит.

Ексклузивните кадри од прославата на 42-от роденден на Јелена Карлеуша можете да ги погледнете во нашата галерија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris