Ексклузивни кадри од 42-от роденден на Карлеуша: Сè е во знакот на Ј.К., само да ги видите тортата и масата! Oваа жена знае само за ЛУКСУЗ

18 август, 20200
jk b

Погледнете ја прославата на славната пејачка во нејзиниот нов дом во Сењак, што се случи во понеделникот вечерта

Во нејзиниот нов дом во Сењак, Јелена Карлеуша направи роденденска забава по повод 42-от роденден. Бројни познати личности дојдоа на прославата, од Наташа Беквалац, Дара Бубамара, Мира Шокиќ, Соња Вуксановиќ …

Она што може да се каже е дека беше гламурозно. Сè беше во знак на J.К., а славничката се погрижи за сè, од украсувањето на самиот простор, до храна и пијалок.Се сервираа коктели, трпезата беше богата, а роденденската торта изгледаше моќно.

Славната личност носеше бел секси и елегантен фустан, искомбиниран со скап накит.

Ексклузивните кадри од прославата на 42-от роденден на Јелена Карлеуша можете да ги погледнете во нашата галерија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi