Одговорите на овие прашања ја откриваат скриената страна на вашата личност

18 август, 2020
interesting_facts

Подгответе молив и хартија пред да продолжите понатаму. Веднаш штом ќе го прочитате прашањето, запишете го одговорот и одговорете на сите десет прашања пред да ги погледнете одговорите. Прочитајте ги прашањата, замислувајќи ги сцените во вашиот ум и запишете го првото нешто што ми доаѓа на ум.

1. Вие не сте сами. Прошетате низ шумата. Кој оди со вас?

2. Вие шетате низ шумата. Гледате животно. Кое животно е тоа?

3. Каква интеракција се одвива помеѓу вас и животното?

4. Одете уште подлабоко во шумата. Доаѓате до расчистување каде се наоѓа вашата куќа од соништата. Опишете ја нејзината големина.

5. Дали вашата куќа од соништата е опкружена со ограда?

6. Влегувате во куќата. Доаѓате во трпезаријата каде е трпезата. Опишете што гледате на и околу масата.

7. Излезете од куќата низ задната врата. На тревата има чаша. Од кој материјал е направена?

8. Што ќе направите со неа?

9. Одевте до работ на имотот сè додека не стигнавте до површината на водата. Која е оваа водена површина?

10. Како ќе ја преминете водата?

How To Keep Your Girl Happy - Girls Mag

Анализа на вашите одговори:

1. Личноста со која се дружите е најважната личност во вашиот живот.

2. Големината на животното го покажува вашето разбирање за големината на вашите проблеми.

3. Јачината на интеракцијата меѓу вас и животните покажува како се справувате со вашите проблеми. (пасивно или агресивно)

4. Големината на вашиот дом од соништата ја покажува големината на вашата амбиција за решавање проблеми.

5. Ако оградата не постои, тоа укажува дека сте отворени. Луѓето се добредојдени во секое време. Присуството на ограда означува затворено лице.

6. Ако вашиот одговор не вклучува храна, луѓе или цвеќиња, тогаш генерално сте незадоволни од животот.

7. Издржливоста на материјалот што е направен од чашата, ја покажува перцепираната издржливост на вашата врска со лицето под број 1

8. Вашиот третман на чашата укажува на вашиот став кон лицето број 1.

9. Големината на површината на водата ја означува големината на вашата потреба за романса.

10. Во зависност од тоа колку сте влажни додека ја преминувате површината на водата, тоа покажува колку длабоко сте спремни да се врзувате со таа личност.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris