Сепак крај! Подготвена е да плати 2 милијарди долари за да се ослободи од него!

18 август, 20200
гфвхбнм


Бракот, кој со недели ги пополнуваше главните страници во весниците и порталите, по неуспешниот романтичен пат, се чини дека нема спас. Имено, популарната ѕвезда, 39-годишната Ким Кардашијан, пишува на порталот „Gossip Cop“, е подготвена да плати дури два трилиони долари за конечно да се разведе од биполарниот и драматичен рапер, 43-годишниот Канје Вест.

kim kardashian


Пред само неколку дена, тие се вратија од интимно патување, а веќе на самиот излез од авионот се видоа мрачни изрази на лицето со голема оддалеченост еден од друг. Судејќи според гласините, патувањето кое беше закажано со цел помирување и спасување на бракот, сепак заврши критично, бидејќи Ким сега е подготвена да плати колку што треба само за да се стави крај на драмата. Имено, старлетата ‘била фатена’ на патот кон адвокат, и се претпоставува дека таа го посетила за да започне развод вреден неверојатни две трилиони долари.

kanye west


На почетокот на драмата, најпопуларната членка на семејството Кардашијан се обиде да го убеди нејзиниот екстравагантен сопруг дека треба да оди на лекување, и дека тој во основа е добра личност, но со својата биполарност и скандали привлекува премногу внимание. Канје ја отфрли без размислување и јавно ’исплука’ што направи сè брзо да пропадне.

Kim Kardashian

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi