Емили Ратајковски изненади со својот изглед: Сега е русокоса БОМБА!

24 јуни, 20200
emili

Манекенката го открива својот нов изглед откако ја избели нејзината кафена коса за прв пат

Емили Ратајковски се “откажа” од нејзината долга кафена препознатилва коса и ја замени со кратка руса фризура.

29-годишната манекенка, која е амбасадорка на брендот за нега на коса „Керастасе“, во вторникот го изнесе своојот нов изглед на Инстаграм пред своите 26,6 милиони следбеници.

Stunning: The 29-year-old model revealed that she has never before colored her hair

Таа сподели видео кое ја покажува нејзината нова боја, и напиша : “Емили е едноставно БЛОНДИНКА”

Ова е прв пат Емили да ја промени бојата на својата коса, бидејќи не била доволно смела да претрпи толкава трансформација

„Никогаш не сум ја обоила косата или не ја сменив должината значително во целиот мој живот!“ таа рече.

Something different: 'I’ve never colored my hair or changed the length significantly in my entire life!' Emily, who is an ambassador for haircare brand Kérastase, revealed

Апсолутно сум воодушевен што Керастасе ми го даде својот благослов да станам русокоса. Само што го прославив роденденот и сум многу среќна што излегов од карантин со свеж нов изглед.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris