Фановите со години живееле во заблуда: Водителката на „Ѕвездите на гранд“ сподели фотографија без грам шминка на себе

6 август, 20200
Capture

Познатата српска водителка на музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет важи за една од најзгодните водителки пред малите екрани.

Доказ за сето тоа се многубројните фотографии и емисии на кои се појавила убавата водителка, но овој пат водителката ги остави сите без зборови откако сподели фотографија на својот Инстаграм профил.

На истата таа игра тенис, но прави и селфи без шминка и фризура.

Фановите веднаш се изненадија и подзинаа од тоа дека таа и без шминка и со шминка е речиси истата убавица.

View this post on Instagram

💙👗💙 @sabicmarija

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet) on

Дел од нив коментираат и дека тие со години живееле во заблуда и дека таа е истата личност пред малите екрани, но и во слободното време.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi