ГО НАПАДНАЛА ЛЕТЕЧКА МАЧКА: После инцидентот Кинез минал 23. дена во болница!

19 август, 20200
ГО НАПАДНАЛА ЛЕТЕЧКА МАЧКА: После инцидентот Кинез минал 23. дена во болница!

Но, таму беше неговиот Лабрадор и тој реши да ја измери силата со мачката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi