Го скроти фудбалерот иако е 11 години постара: Таа е една од најубавите жени на спортисти ФОТО

22 август, 20200
helenasegersommamma

Хелена Сегер, сопруга на Златан Ибрахимовиќ, е волшебна Швеѓанка која во јавноста смета дека е една од најатрактивните жени спортисти во светот.

Во минатото работеше како модел, а потоа реши да ја смени својата професија и да започне свој бизнис.

Тие се состанаа во 2002 година во Малме, и на многу необичен начин.

  • Кога го запознав Златан, тој беше 21, а јас имав 32 години, имав кариера и богатство и не ми требаше фудбалер за да ме храни, рече Сегер во една прилика.

Таа наведува дека била независна и дека Златан не била дури ни нејзиниот вид маж.

Првиот пат кога го видов, тој го опколи мојот” мерцедес “со својата” Ферари “. Го видов само неговиот голем нос и златен часовник на неговата рака. Бев во лошо расположение и му викнав. Мислам дека му се допадна, рече Сегер во една прилика.

Хелена е едно од најпознатите лица во Шведска.

Ретко ќе имате можност да прочитате лош збор за неа, претежно повеќето тврдат дека е многу елегантна и елегантна, дека ужива во луксузен живот, но и дека работи напорно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris