Хајди Клум бара итно сослушување, децата разочарани од одлуката на нивниот татко

22 август, 2020
uhjm

Германската убавица тврди дека нејзиниот поранешен сопруг, пејачот Сил, не дозволува нивните заеднички деца да патуваат во Европа затоа што тој е загрижен за состојбата со вирусот корона. Тоа е голем проблем за неа, бидејќи Клум е должна да ја сними 16-та сезона на шоуто „Следен Топ модел“ заради нејзиниот договор, почнувајќи од октомври. Моделот го има старателството за нивните четири деца: ќерките Лени (16) и Лу (10), и синовите Хенри (14) и Јохан (13).

Heidi Klum and Seal: Anatomy of a Split - E! Online

Добро сум свесна за сите неопходни мерки на претпазливост поврзани со вирусот СОВИД-19 и никогаш не би ги ставила во опасност нашите деца. „Ги презедов сите мерки на претпазливост да одам во Германија на ист начин како и во САД“, напиша Хајди. Моделот наведува дека е подготвена да го промени претходно планираниот распоред за старателство, доколку Сил би дозволил децата да патуваат во Германија со неа. Најстарата ќерка, Лени, сака да патува за Европа со нејзината мајка, што го напиша во декларацијата.

Heidi Klum Twirls in Silver Sandals on 'Germany's Next Top Model ...

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris