ХОРОР СЦЕНА ВО АРАБИЈА! Познатиот голгетер одеднаш падна на колена, а потоа ОЧИТЕ МУ СЕ ПРЕВРТЕА… ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО

21 август, 2020
Annotation 2020-08-21 231436

Фудбалерот на француската репрезентација Бафетимби Гомис одигра само 13 минути во дербито пред да заврши на тревата.

На членот на Ал Хилал за време на дуелот против Ал Ахли му се слоши. Тој падна на колена, а потоа се обиде да се задржи на рацете.

Според медиумите, причина за вознемирувачката сцена е намалениот број на отчукувања на срцето и пад на притисокот. Што довело до намален проток на крв во мозокот, по што ја изгубил свеста. Многумина ја гледаат вината и во големата топлина во која се играат натпреварите во Про Лигата на Саудиска Арабија.

35-годишниот Гомис ја изгради својата кариера во Сен-Етјен, Лион, Свонси, Олимпик Марсеј и Галатасарај, а во 2018 година се пресели во Ал Хилал. Ал Ахли славеше во овој дуел со 2: 1.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris