Светот во кој нивните зборови се закон: Професионалките ги откриле најлудите барања на својата работа

21 август, 20200
Annotation 2020-08-21 230413

Клиенти понекогаш имаат бизарни фетиши

Кога сексот станува работа, многу работи можат лесно да излезат од контрола.

Сите оние кои се легално во овој бизнис, ќе ви кажат дека од таа причина, правилата се многу важни.

Особено ако сте домина.

Во минатото, вистинските „простории за тортура“ беа многу пораспространети, а деновиве, со развојот на технологијата, на Интернет можат да се најдат бројни портали кои нудат услуги за виртуелно казнување.

Но, тоа зависи и од личноста.

Она што сите дами имаат заедничко е чувството за моќ што им ја дава оваа работа.

Да се ​​биде домина значи да се биде подготвен да наредуваш, да бараш, но и да казниш за непослушност.

За Кеара Лајнч од Орегон, овој вид на живот станал вообичаен на 17-годишна возраст, кога за прв пат се соочила со тоа за време на посета на Јапонија.

Денес, на 34 години, работи како секси домина преку Интернет и практично нема сексуален контакт со клиенти, камшици и ланци. Сепак, таа носи секси костими од латекс, маски и оскудна долна облека.

Се започнало со средба со човек преку Интернет, но таа одбила да се најде со него. После тоа, тој и понудил да купи шише нејзина урина и износени гаќички за 250 долари.

Таа се согласила и така започнало се.

Како што вели таа, едно од најлудите барања било да ги троши парите на клиентот (со тоа што ја плаќа за тоа), а потоа да го уценува со провокативни фотографии.

Кеара тврди дека ваквите барања најчесто ги прават зафатени или женети мажи. Како што вели тој, тие всушност се плашат од силни и независни жени и воодушевени се од мислата да ги испразнат банкарските сметки на нивната сопруга, пишува порталот index.hr.

View this post on Instagram

I look great

A post shared by Ceara Lynch (@cearalynch) on

Она што најмногу ги иритира ваквите девојки е прекинот и брзањето да се започне што е можно поскоро со избраните фетиши.

Госпоѓицата Фројдиан Слит е специјализирана за понижување и објективизирање на своите клиенти. Таа ги тера да бидат столчиња и потпирачи за нозе на кои седи.

Како што вели таа, честопати се случува на мажите да бараат работи за кои не се договориле. „Тие сакаат да бидат робови, но не го оставаат своето его пред вратата“. Тој тврди дека тие всушност сакаат да бидат главни и да се лутат ако тоа не е така како што сакаат.

Според порталот Vice.com, доминатриксите имаат специфични барања и очекува тие да бидат исполнети.

Тие очекуваат да сторите како што ви е кажано, во спротивно последиците можат да бидат големи.

Нивните барања понекогаш се исклучително невообичаени.

Еден сакал да биде киднапиран и врзан во багажникот на автомобил.

Домината изјавила дека го возела неколку часа на темни места. После тоа, морашла да му ја отсече целата облека и да го остави скоро гол во некоја бездна. Како што вели тој ејакулирал без дури и да се допира.

Друг доминитрикс изјави дека таа имала ситуација, во која клиентот барал да го натера да изеде огромна количина сендвичи.

Таа цело време морала да вика „Побрзо!“, а тој се мачел да јаде, а потоа голтал, и иако се гушел, цело време мастурбирал.

Како што вели, на крајот завршило не само со неговата кулминација, туку и со повраќање од сите страни, пишува Cosmopolitan.

Некои мажи, исто така, сакаат да бидат во улога на чистачи, готвачи, а казната за неисполнување на задачата е од камшикување, сè до страдање со одење во високи потпетици, на одредени делови од телото.

Во последно време маските се особено популарни, особено маски за свињи.

Исто така, некои доминатрикси велат дека се поголем број мажи сакаат да бидат принудени да имаат секс со ист пол.

Една дама рече дека едно од најчудните барања е да се обиде да пронајдеме 7 мали мажи во улога на џуџиња, кои ќе ја задоволат мастурбирајќи додека тој гледа.

Има многу кои сакаат да ве гледаат како газите по банани, месо или слични работи, но и оние кои се преправаат дека се бебиња. Тие би уринирале или вршеле нужда во пелени и  очекувале да бидат шлакани или тепани за тоа.

Бизарно, но ако некој го сака тоа, кои сме ние да судиме?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi