ХРВАТСКИТЕ СТАРЛETИ ГИ ПРОДАВААТ ТЕЛАТА за 10 евра! По учество во реалити шоу веднаш се пуштаат во промет!

6 август, 20200
ава


Тие лесно можат да купат стан, скапи партали, бесни автомобили и да немаат работно време, но очигледно е и дека нивниот образ е бесценет
Српските старлети се повеќе ги продаваат телата за 10 евра. Имено, тие започнаа нов бизнис преку Интернет – продаваат голи фотографии на веб-страница за возрасни. Старлетите од регионот не заостануваат ниту зад нив.
Така и Хрватицата Сабина Сантл, која јавноста имаше можност да ја запознае во „Големиот брат“ во 2008 година. Само 10 долари месечно треба да издвоите за нејзините фотографии.

– Успеав да се издвојам со мојот провокативен стил, фотографии и видеа. Јас направив кариера и живеам добро – рече Сабина во интервјуто.
Поранешната учесничка на српското реално шоу „Парови“, Јосипа Каримовиќ, се занимава  со истиот занает. Повеќе од 70.000 луѓе ја следат на социјалните мрежи, а на страницата за возрасни, претплатата за нејзините „жешки“ фотографии е исто така 10 долари месечно.


Ава Карабатиќ е исто така во трка за лесни пари. Таа се фали дека е платена најмногу, но и дека нема ниту едно видео. Таа дури најде “цака” во сето ова.


Јас сум единствената личност на популарната страница која нема интимни видеа и најмногу сум платена. Понекогаш погледот е самата харизма, не секогаш се сведува на физика – објасни Ава, а потоа ги потврди шпекулациите дека заработува големи пари од продажба на интимни фотографии.
Во една прилика, Анџела Вестица гордо се пофали дека успеа да заработи рекордни 40.000 долари со објавување на голи фотографии и видеа.


– Само за јуни, 41.757 долари, а сè уште не е готово. Кога ќе речат „зошто се бламираш за 10 евра“ – напишала Анџела на нејзиниот пост.
Тие можат лесно да купат стан, скапи партали, бесни автомобили и да немаат работно време, но очигледно е дека нивниот образ е бесценет, а се фалат со „она што секој паметен човек би се срамел …“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi