Излегоа на виделина тајни од спалната соба на Ким Кардашијан и Канје Вест

17 август, 20200
profimedia-0478954278

Во последните неколку недели странските медиуми се скараа за наводниот развод на реалити ѕвездата Ким Кардашијан и раперот Канје Вест, чиј брак е под лупа бидејќи 43-годишниот музичар јавно ја прозва својата 39-годишна сопруга изложувајќи ги нивните валкани алишта ’. Сепак, дека еден од најпознатите бракови во светот на шоу-бизнисот не функционирал досега, тврди магазинот „In Touch“, во кој се вели дека двојката не спиела заедно веќе три години.

„Нивниот сексуален живот е непостоечки. Ким и Канје немаат секс веќе три години. Таа веќе подолго време е свесна дека бракот не функционира и дека се претвори во пекол, но се обидува да го одржи тоа заради нивните четири деца “, изјавил неименуван извор за медиумите. Исто така, истиот извор додаде дека нивната најстара ќерка, 7-годишна Норт е свесна дека нејзината мајка и татко не се во најдобри односи и дека девојчето одлучило дека доколку треба да избере, ќе избере да живее со нејзиниот татко.

View this post on Instagram

Happy Sunday

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

За потсетување, двојката е во брак последните шест години, а за сегашните пречки, како што и самата откри на својот профил на Инстаграм, болеста на раперот е „виновна“ за сѐ – биполарно растројство, со кое 43-годишникот се бори со години. Патем, покрај седумгодишната Норт, Ким и Канје имаат и четиригодишен син Сент, двегодишна ќерка Чикаго и едногодишно момче Псалм.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris