Јелена Карлеуша во „нежно“ и провокативно издание!

11 јули, 20200
jelena

За оваа нијанса, неопходно е да имате одредена боја на коса, одреден тен, а Јелена, како и сè друго, ја носи со неверојатна леснотија.

Популарната пејачка е позната по тоа што успеа да изнесе дури и најризични варијанти на облека, а оваа дефинитивно е една од нив!

Имено, таа позираше во интересен светло син мини фустан украсен со карнери, плетени ракави во пределот на рамото, појас што ја нагласува половината и многу смело деколте.

Пејачката успеа да најде очила за сонце и летна торба со речиси идентични нијанси, а на нејзините обожаватели им се допадна овој изглед.

„Еден збор – дива“ – рече еден од нејзините обожаватели од Турција.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris