Кајли Џенер ги почести своите следбеници на Инстаграм со топлес фотографија, но притоа внимавајќи на една работа

13 август, 20200
PRI_160858555

Имено, Кајли во вторникот објави црно-бела фотографија во која позираше топлес и ги покри градите со рацете за да не ги крши правилата на Инстаграм за голотија. Таа стави капа со превез на главата, а фотографијата ја направи нејзината добра пријателка и фотограф на славни личности Саша Самсонова, која исто така се сликаше со онаа што Џенер ја сподели за нејзиниот роденден.

Но, првата слика беше во боја и беше фотографирана одблизу. Заедно со неа, ријалити ѕвездата едноставно напиша „23“ со римски броеви. „Те сакам, ангелу“, искоментира Самсонова под црно-белата фотографија.

Кајли ги воодушеви своите фанови со објавата и доби повеќе од осум милиони лајкови. „Толку си убава“, „Кралицата Кајли“, „Божица“, „Каква визија“, „Изгледаш нереално“, „Убавице“, коментираат нејзините следбеници кои ги има 189 милиони на Инстаграм. Некои ѝ препорачаа да носи маица.

Патем, Самсонова често ја фотографира Кајли и нејзиното семејство, а соработуваше со ѕвезди како Џона Легенда. „Обожавам да работам со неа. Таа има неверојатен вкус и ја разбира мојата работа, така што секогаш ми помага да создадам нешто одлично“, рече фотографот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi