Кaјли Џенер го прослави својот 23-ти РОДЕНДЕН: Реалити sвездата драстично го смени ИМИЏОТ! Со новата фризура започна нов ТРЕНД! (ВИДЕО)

11 август, 2020
kajli djener

Кајли Џенер го прослави својот 23-ти роденден и покажа промена во изгледот.

Реалити ѕвездата на Инстаграм се пофали дека драстично ја скрати косата, а многумина предвидуваат дека и оваа фризура ќе биде нов тренд.

Милијардерката со денови го слави роденденот, а на вечера со пријателите Кајли се појави со нова фризура, која во последните месеци ги освои познатите дами низ целиот свет.

View this post on Instagram

The birthday festivities begin🎂

A post shared by Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris