ШОКАНТНО!!КГБ и ШТАЗИ ОТКРИЈА МРАЧНА ТАЈНА ШТО ГО ВОЗНЕМИРИЈА ЦЕЛИОТ СВЕТ! Овде се сите поединости…

11 август, 2020
unnamed

Судејќи според документите на главната тајна разузнавачка служба на Германската Демократска Република позната како Штази, поранешното канцелариско столче на Хитлер во Германија, ни повеќе ни помалку го презеде неговата ќерка!  

Имено, во 1954 година се роди девојче за кое Штази тврди дека е Анѓела. Нејзиниот официјален датум на раѓање е 17 јули 1954 година, меѓутоа, како што се тврди во документите на оваа тајна полиција, кои моментално се наоѓаат во архивите на Советскиот КГБ, нејзиниот вистински роденден е 20 април 1954 година. Доколку се верува на информациите од оваа тајна служба, ќерката на Адолф Хитлер е родена на неговиот роденден.

„Ангелот на смртта“ го оживеа Хитлер

Детали за раѓањето на Анѓела Меркел ги забележал д-р Карл Клауберг, еден од најлошите нацистички „ангели на смртта“, кој советскиот суд го прогласи за воен злосторник.

Имено, Клаубер отслужи само седум години затвор, по што советските власти го ослободија во замена за тајни документи од полицијата Штази за техниката на Клауберг на вештачко оплодување и уште поважно, замрзнатата сперма на Адолф Хитлер.

Таткото на Хитлер, кој го сменил вистинското презиме во Хитлер, бил нелегитимен син на Соломон Ротшилд и неговата љубовница Марија Ана Шиклгрубер.

Покрај нацистичките тајни за вештачкото оплодување, Советскиот Информбиро исто така се ја презеде замрзнатата сперма на Хитлер и даде зелено светло да започне проектот “оживува на генот на Адолф Хитлер“!

Така Клауберг ја донесе Гретл Браун, најмалата сестра на Ева Браун, во Источна Германија. Таа беше избрана за сурогат мајка за наследникот на Хитлер.

Кога Клауберг се вратил во Западна Германија по завршувањето на работата, тој наскоро бил уапсен и убиен две години подоцна, додека неговото судење сè уште било во тек.

Договор за доминација во светот

Набргу откако се роди девојчето, Советскиот Сојуз,  Америка и Ватикан склучија договор, според кој Католичката црква, која беше добро поврзана со лутеранската црква во Источна Германија, да ја добие контролата над детето и официјално го презеде „старателството“ врз бебето.

Тие дадоа лажен датум на раѓање (17 јули) и името Анѓела Дорота Каснер. Хорст Каснер, пастор во лутеранска црква е назначен за лажен татко, а нејзината мајка е наводно, Херлин, учителка по германски и англиски јазик. Една од одредбите на договорот меѓу трите страни е да и се даде на Анѓела меѓународна моќ, но дека ќе мора да почека се додека Ватикан не стави на чело папата од Германија. По смртта на папата Јован Павле Втори, нацистичкиот Јосиф Рацингер, кој подоцна го доби името папата Бенедикт Шеснаесетти, беше назначен за поглавар на Католичката црква на 20 април 2005 година. Дали е случајно и тоа што се случи на роденденот на Хитлер?

Во 1977 година, Анѓела Дорота Кеснер стана Анѓела Меркел, во брак со физичарот Улрих Меркел. Таа се разведе во 1982 година, и беше избрана за канцелар на Германија набргу откако папата Рацингер го презеде раководството на Католичката црква, на роденденот на Хитлер!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris