Кајли Џенер повторно на насловната страна на ВОГ! Има зошто..

3 август, 2020
1286930

Кајли Џенер е една од најуспешните жени во Светот, а има само 22 години. Младата манекенка и претприемач се нашла на насловната страница на магазинот „Вог“ посветен на Хонг Конг.

Кајли Џенер позираше во провокативен црвен фустан од латекс од дизајнерската куќа „Ив Сент Лорен“. Манекенката е фотографирана на метален стол, а таа на камерата ѝ упати провокативен поглед.

Младата манекенка веќе позираше за „Вог“, но далеку од тоа да биде единственото списание на чија корица таа ќе се најде. Кајли Џенер се најде на насловните страници на „Интервју“, „Харперс Базар“, „Гламур“, „хартија“, „Ел“ и многу други.

View this post on Instagram

✨ @voguehongkong

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris