Што мислите?! Како Адел изгледа облечена во иста маица како Бјонсе?! НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА “НА ОЧИ”….!!!!

3 август, 20200
adele

Бијонсе го сними визуелниот албум „Black is King“, што е всушност мјузикл што е придружен материјал за филмот „Кралот на лавовите“ од 2019 година. Адел очигледно е воодушевена од Бијонсе, бидејќи ја поддржува носејќи маица од мјузиклот.

Адел не излегува од изолација, но тоа не значи дека таа е отсечена од светот. Познатата пејачка уште еднаш ја покажа својата линија на Инстаграм и како изгледа без шминка кога и даде поддршка на Бијонсе и нејзиниот нов визуелен албум „Black is King“.

Адел на фотографијата носи маица Марин Сере која пејачката ја носи во видеото за песната „Already“. Марин Сере е француска модна дизајнерка која ја обожаваат многу sвезди како Бијонсе, Кендал и Кајли Џенер и Дуа Липа.

Адел носи црни хеланки со маицата, кои потенцираат само колку килограми изгуби.

„Благодарам, кралице, што секогаш ни даваш чувство на љубов преку твојата уметност“, Адел ја придружуваше својата објава со овие зборови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris