Како ова лето да изгледате отмено во кратки шорцеви

23 август, 20200
хјнмк

За некои од нас шорцевите сè уште се резервирани само за обични и спортски комбинации, но се чини дека зa нашите омилени трендсетерки станаа едно од омилените парчиња ова лето, згора на тоа оваа сезона видовме изненадувачки неколку фустани со цветни и животински принтови. Трендстерите обожаваат шорцеви со должина над коленото, како и опуштени минималистички кроеви, а една од омилените додатоци за шорцеви е огромна јакна што ја прави секоја комбинација поелегантна. Шорцевите изгледаат одлично во комбинација со класични бели кошули, како и со кошули со широки ракави, а на какви други начини ги носат , дознајте подолу.

View this post on Instagram

Last days working at home like, see ya Paris

A post shared by María Bernad (@maria_bernad) on

View this post on Instagram

Back to beige

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on

View this post on Instagram

Sees a few tigers, thinks she’s Indiana Jones.

A post shared by Jessie Bush (@wethepeoplestyle) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi